Przyjęcia okolicznościowe
Przyjęcia
oklicznościowe

Wyjątkowy charakter wydarzenia wymaga niezwykłej oprawy. Z wielką przyjemnością zadbamy o to, aby ich oprawa przebiegła w sposób perfekcyjny i pozostawiła po sobie pozytywne wspomnienia. Przyjęcia okolicznościowe jak chrzciny, urodziny, firmowe bankiety – nasza profesjonalna obsługa pozostaje do Twojej dyspozycji niezależnie od okoliczności.

Dogodna
lokalizacja

Sala bankietowa Etno to doskonały wybór na organizację przyjęcia weselnego. Bliskość wrocławskiego Rynku stanowi dodatkowe udogodnienie. Wybierając Sukiennice 7 masz pewność, że profesjonalizm i doświadczenie naszego zespołu zaspokoją Twoje oczekiwania.

Świetna
obsługa

Wyjątkowe połączenie dobrej atmosfery z profesjonalną obsługą pozwala na idealną organizację tak ważnych spotkań. Sukiennice 7 to lokal w samym sercu miasta, znajdujący się na rynku obok Ratusza.

.

Dopracowane
menu

Sukiennice 7 to przede wszystkim restauracja, dlatego każde spotkanie rodzinne czy biznesowe będzie urozmaicone świetną obsługą gastronomiczną. Nad smakiem oraz jakością dań czuwać będzie jeden z najlepszych Szefów Kuchni – Mateusz Malinowski.
 

Według
tradycji

Setki zorganizowanych wydarzeń i bogata 20-letnia tradycja restauratorska – to połączenie składa się na profesjonalny i sprawdzony wybór. Jesteśmy godni zaufania.

.

Sales Manager

sukiennice7@restauracjekrawczyk.com.pl
691 575 700