Wesela
Perfekcyjne
WESELE

Zarówno ślub, jak i wesele wymagają szczególnego miejsca, wyjątkowej oprawy i doświadczenia, któremu możesz zaufać.

Zadbamy o to, abyście czuli się wyjątkowo zarówno w dniu ślubu, ale i podczas całego okresu jego przygotowań.

W centrum
Wrocławia

Sala bankietowa Etno to doskonały wybór na organizację przyjęcia weselnego. Bliskość wrocławskiego Rynku i Urzędu Stanu Cywilnego stanowi dodatkowe udogodnienie. Wybierając Sukiennice 7 masz pewność, że profesjonalizm i doświadczenie naszego zespołu zaspokoją Twoje oczekiwania.

 

Idealna
przestrzeń

W ramach organizacji przyjęć weselnych oddajemy do dyspozycji klimatyzowaną salę bankietową, która pomieści 110 osób, o łącznej powierzchni 234 m2. Sala może być podzielona na dwie mniejsze: 76 m2 i 155m2. Otoczenie zabytkowych kamieniczek i widok na wrocławskie Sukiennice wprawią Gości w romantyczny nastrój.

Dopracowane
menu

Nad smakiem i jakością dań czuwa nasz wybitny Szef Kuchni Mateusz Malinowski wraz z zespołem najlepszych kucharzy. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy bogate w smaki menu, opierające się na staropolskich recepturach w nowoczesnym wydaniu. 
MENU I  /  MENU II  /  MENU POPRAWINY

20-letnie
doświadczenie

Jako specjaliści z 20-letnim doświadczeniem od organizacji imprez okolicznościowych, cechujemy się dużym zaangażowaniem, nieustannie poszerzając swoją wiedzę i będąc na bieżąco z trendami w branży ślubnej. Wszystko po to, by służyć radą i dzielić się doświadczeniem w wirze przedślubnych przygotowań.

Sales Manager

sukiennice7@restauracjekrawczyk.com.pl
691 575 700