menu
Menu

Codziennie inne, świeże ryby.

Spytaj szefa kuchni co dziś poleca.

Lunch
Smaczny
Lunch

 

To normalne, że osoby zapracowane chcą w ciągu dnia zjeść coś naprawdę pysznego. Dajemy im taką możliwość, ponieważ Sukiennice 7 to idealne miejsce, aby zamówić wyśmienity lunch we Wrocławiu. Warto to zrobić, ponieważ zapewniamy doskonałe ceny i jednocześnie bardzo wysoką jakość serwowanej kuchni. Naszą specjalnością od zawsze są dania polskie, którym staramy się nadać unikalny dla naszego lokalu sznyt. Najlepiej przekonać się o tym samemu i po prostu zająć miejsce przy stoliku.

Najlepsze miejsce na szybki lunch we Wrocławiu

Posiłek spożywany u nas zachwyci smakiem i doskonałą kompozycją wszystkich składników. To dla nas ogromnie ważne, ponieważ wszyscy Goście powinni opuszczać nas najedzeni i zadowoleni. Nad tym aspektem czuwa także świetnie przygotowana obsługa. Serwis to jeden z naszych wyróżników. Wyznaczamy trendy wrocławskiej gastronomii, wzorując się na standardach czołowych europejskich restauracji w największych metropoliach. Lunch we Wrocławiu zjadany u nas będzie przy tym ze wszech miar polski.

Coś dla Gości zagranicznych

Choć koncentrujemy się na polskich tradycjach, to chętnie jadają u nas również obcokrajowcy, którym zależy na tym, aby spróbować czegoś innego. Dajemy taką możliwość, dlatego jesteśmy otwarci także na osoby spoza granic Polski. Kiedy ktoś chce szybko zaaranżować biznesowy lunch we Wrocławiu z udziałem zagranicznych partnerów, Sukiennice 7 to wręcz doskonała lokalizacja. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z bogatym menu i wybrania czegoś odpowiedniego.

Kaczka
Kaczka
Przystawki
Na początek
Przekąski i zakąski
Zupy
Smaczne
zupy
Sałaty
Świeże
sałaty
Dania główne
Wykwintne
dania główne
Ryby
Świeże
ryby

Codziennie świeże ryby- zapytaj obsługę jakie dziś są dostępne

Dziczyzna
Dziczyzna
Desery
Coś na słodko
desery
Napoje
Coś do picia
napoje
Drinki
Ożeźwiające
drinki