Konferencje
Profesjonalne
Konferencje i szkolenia

 

 

salakonferencyjna2

 

rzut-szkolna

Nowoczesna
przestrzeń dla firm

Wnętrze sali doskonale nadaje się do spotkań o charakterze formalnym. Jeśli potrzebujecie Państwo zorganizować konferencję biznesową, szkolenie lub firmową imprezę, to sala w Sukiennicach 7 jest właściwym miejscem. Oferujemy odpowiednie warunki i właściwą przestrzeń – dystyngowaną, kameralną, sprzyjającą atmosferze skupienia i wszelkim dyskusjom.

Ogromne
możliwości techniczne

Oferujemy Państwu wynajem klimatyzowanych sal o łącznej powierzchni 234 m2 (do 250 osób)
W przypadku mniejszych spotkań sala może być podzielona na dwie mniejsze :
1. Mała o powierzchni 76 m2 (60 miejsc)
2. Duża o powierzchni 155 m2 (110 miejsc)
Obie sale oddzielone są dźwiękoszczelną ścianką i posiadają niezależne nagłośnienie oraz sprzęt multimedialny.
W zależności od Państwa potrzeb istnieje kilka sposobów ustawień stołów:
– ustawienie teatralne – do 230 osób;
– ustawienie szkolne – do 110 osób;
– ustawienie „U” – do 100 osób.
 

 

Jesteśmy otwarci na odmienne potrzeby Klientów, dlatego nie ograniczamy się wyłącznie do świetnej oferty gastronomicznej. Kiedy komuś jest niezbędna nowoczesna sala konferencyjna we Wrocławiu, u nas na pewno ją znajdzie. Posiadamy w tym względzie wyśmienite zaplecze, które jak dotąd zostało docenione przez szerokie grono prestiżowych partnerów. Są nimi przede wszystkim podmioty gospodarcze, jak również rozmaite organizacje czy instytucje. Posiadamy pełne wyposażenie, które jest nieodzowne przy organizowaniu eventów konferencyjnych – chodzi między innymi o nagłośnienie czy niezawodny sprzęt multimedialny niezbędny w czasie wszelkiego typu prezentacji.

Najlepsza sala konferencyjna we Wrocławiu z kapitalną lokalizacją

Każdy chciałby, aby przygotowana przez niego konferencja, kongres czy spotkanie branżowe odbywało się w ścisłym centrum miasta i w pobliżu najbardziej przykuwających uwagę atrakcji turystycznych. W tym przypadku jest to w pełni wykonalne, a korzystny cennik sprawia, że z oferty może skorzystać naprawdę duże grono zainteresowanych. Trzeba jedynie skontaktować się z obsługą lokalu Sukiennice 7 i ustalić wszelkie szczegóły związane z wynajmem pomieszczeń. Żadna inna sala konferencyjna we Wrocławiu nie może zaoferować aż tyle korzyści – do tego w tak niskiej cenie.

Uczestnicy mogą liczyć na wiele

Podstawą naszej codziennej działalności jest prowadzenie doskonałej restauracji – jednej z lepszych w stolicy Dolnego Śląska. Oznacza to, że osoby biorące udział w spotkaniach o konferencyjnym charakterze mogą liczyć na wyśmienite zaplecze gastronomiczne. O ile zajdzie potrzeba, pyszne dania kuchni polskiej mogą uświetnić każde z wydarzeń. To spora wygoda i kolejny walor naszej oferty, który wyróżnia ją na tle wielu innych propozycji. Uczestnicy na pewno nie wyjadą z miasta głodni, co idealnie wpisuje się w założenia typowo polskiej gościnności.

Sala konferencyjna we Wrocławiu, która jest elastyczna

Istnieje możliwość podzielenia sali na dwa mniejsze pomieszczenia przy zachowaniu pełnego komfortu dla goszczących na spotkaniach – nawet jeśli odbywają się równolegle. Posiadamy w tym zakresie niezbędne doświadczenie oraz szerokie możliwości techniczne personalizowania sal, aby spełniały one oczekiwania uczestników zjazdów. Atmosfera, którą zapewniamy, sprzyja koncentracji. Kameralny aspekt naszego kompleksu konferencyjnego jest trudny do zignorowania. Liczymy na to, że nasza świetnie przygotowana sala konferencyjna we Wrocławiu będzie niezmiennie przyciągać wiele osób.