Sala bankietowa

Wynajem sali we Wrocławiu na wyjątkowe okazje

Oferujemy Państwu przestrzeń, dzięki której każdy event będzie oryginalny i niezapomniany. Jednym z takich uroczystych dni spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół jest komunia. Oferujemy wynajem Sali na przyjęcia na terenie Wrocławia i okolic. To miejsce dostosowane do najwyższych wymagań.

Nasza sala bankietowa znajdująca się w samym centrum Wrocławia, profesjonalna obsługa i indywidualnie dopasowane menu sprawią, że w tym wyjątkowym dniu nikt nie będzie musiał martwić się, że coś poszło nie tak jak to sobie wyobrażał. Nasza restauracja jest przygotowana na każdą uroczystość we Wrocławiu, zarówno tą mniejszą, jak i większą i obsługiwana w taki sposób, aby każdy, nawet najmniejszy szczegół był perfekcyjnie dopilnowany. Dzięki temu zarówno my jak i Państwo unikamy wielu wpadek podczas trwania samego przyjęcia.

Ciekawe i oryginalne menu

Nasze menu zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Chcemy, aby każdy kto nas odwiedza czuł się jak w domu, a co za tym idzie, aby mógł celebrować najważniejsze dla niego chwile i nie musiał się o nic martwić. Posiadamy bogatą ofertę dań dopasowanych do różnego rodzaju uroczystości. Proponujemy wynajem sali na urodziny we Wrocławiu, jak i inne ważne wydarzenia.

Ze względu na doświadczenie i pasję, jaką w naszym przypadku jest gotowanie, z chęcią podpowiemy jakie karty dań najlepiej sprawdzają się w zależności od rodzaju uroczystości, ilości osób i czasu jaki ma trwać.

Obsługa zawsze w gotowości

Nasz uśmiechnięty i chętny do pomocy personel obsługujący uroczystości zawsze stara się, aby każdy gość czuł się jak najlepiej, dlatego w razie jakichkolwiek problemów działamy szybko, w czym pomocna jest nasza kreatywność. Zorganizowaliśmy już setki uroczystości i wciąż nie osiadamy na laurach. Lubimy się uczyć, szkolić, a efekty można posmakować tylko przy naszych restauracyjnych stołach, w wypełnionej słońcem sali bankietowej.

Zapraszamy do skorzystania z wynajmu naszej sali na przyjęcia we Wrocławiu.

Komunie
Pierwsza
Komunia
Wesela
Perfekcyjne
WESELE
Inne przyjęcia okolicznościowe
Inne
przyjęcia oklicznościowe
Konferencje
Profesjonalne
Konferencje i szkolenia